ZAŁOGA GLOBTROTERA

Rejsy na dorsza Kołobrzeg. Wędkarstwo na Bałtyku. Rejsy na Bornholm. Krzysiek - szyper.

KRZYSIEK - SZYPER

Organizujemy dzienne rejsy wędkarskie z Kołobrzegu, na które zapraszamy wszystkich pełnoletnich miłośników wędkarstwa morskiego.

Organizacja rejsów Kołobrzeg, Globtroter, wędkarstwo morskie Kołobrzeg. Heniek - kucharz.

HENIEK - KUCHARZ

Zajmujemy się organizacją rejsów czarterowych z Kołobrzegu po Morzu Bałtyckim.

Rejsy wędkarskie Kołobrzeg. Marek - mechanik.

MAREK - MECHANIK

Kilkudniowe rejsy wędkarskie z noclegiem na Wyspie Bornholm, przygotowane dla grup zorganizowanych, odbywają się na zasadzie czarteru.

Globtroter rejsy na dorsza Kołobrzeg, turystyka morska Kołobrzeg

GLOBTROTER - REJSY NA DORSZA - KOŁOBRZEG

Jacht motorowy „Globtroter” to jednostka nowoczesna i pod każdym względem wyjątkowa. Został zaprojektowany i od podstaw wybudowany w stoczni „Parsęta” w Kołobrzegu. Urzeczywistnienie naszych planów zajęło blisko 4 lata. Zrobiliśmy wszystko, by jednostka zachwycała i zapewniała poczucie bezpieczeństwa. Jako pierwsi w Polsce uzyskaliśmy Deklarację Zgodności CE wydawaną przez Polski Rejestr Statków. Dokument ten potwierdza, że „Globtroter” spełnia wszystkie obowiązujące normy oraz dyrektywy wydane przez Parlament Europejski, odnoszące się do rekreacyjnych jednostek pływających.

Jacht motorowy „Globtroter” jest katamaranem – jednostką o dwóch równoległych kadłubach połączonych w części nadwodnej. Tego typu konstrukcja charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami hydrodynamicznymi. Jacht uzyskuje trzykrotnie mniejszą od jednokadłubowców amplitudę kołysań, brak rezonansu z falą i daje możliwość zawracania w miejscu. Dobra stateczność i możliwość osiągania zawrotnej prędkości sprawiają, że katamaran doskonale sprawdza się zarówno jako jednostka sportowa, jak i pasażerska.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Wędkowanie morskie Kołobrzeg. Turystyka morska Kołobrzeg.

OBSZERNY I PROSTY POKŁAD

Zastosowanie dwukadłubowej konstrukcji statku umożliwiło uzyskanie idealnie prostego pokładu, który w połączeniu z dużą przestrzenią pomiędzy burtą a sterówką, umożliwia swobodną komunikację. Prostopadłe do pokładu burty ułatwiły zaaranżowanie komfortowych i bezpiecznych miejsc do wędkowania. W części dziobowej usytuowaliśmy stanowisko do oprawiania złowionych ryb.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Rejsy wędkarskie.Turystyka morska.

SŁONECZNY POKŁAD PELENGOWY

Niezależny od pokładu głównego, pokład pelengowy usytuowano na nadbudówce jachtu. Dzięki temu stał się idealnym punktem widokowym. Dla komfortu podróżujących górny pokład wyposażyliśmy w stół i wygodne miejsca siedzące. Pokład pelengowy nadaje się idealnie na odpoczynek i spożywanie posiłków.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Rejsy wędkarskie Kołobrzeg.

POMIESZCZENIA MAGAZYNOWE

Jacht posiada niezależne pomieszczenia magazynowe zlokalizowane w pływakach dziobowych. Są to: chłodnia do przechowywania złowionych ryb, luk bagażowy, mesa.

Mesa to ogólnodostępne, obszerne pomieszczenie z aneksem kuchennym, dużym stołem i miejscami do siedzenia. Mesa bezpośrednio sąsiaduje z pomieszczeniem sypialnianym oraz dwiema łazienkami. Wyjątkowa ergonomia wnętrza zapewnia maksymalny komfort osobom podróżującym.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Rejsy wędkarskie Kołobrzeg. Kubryk Globtroter Kołobrzeg.

KUBRYK

Kubryk to przestronne pomieszczenie mieszkalne, połączone z dużą łazienką. Jest wyposażone w prysznic z ciepłą bieżącą wodą. Daje możliwość zakwaterowania nawet 12 osób. Prócz wygodnych miejsc sypialnych, znajduje się tutaj także stół oraz półki i schowki do przechowywania rzeczy osobistych. Sala mieszkalna została zaprojektowana tak, by sprzyjać integracji grupy, ale nie ograniczać jej komfortu podróżowania.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Rejsy wędkarskie Kołobrzeg. Kubryk Globtroter Kołobrzeg.

ŁAZIENKI

Na jachcie zlokalizowane są dwie przestronne łazienki. Wejście do jednej z nich jest możliwe bezpośrednio z pokładu. Natomiast toaleta rufowa sąsiaduje z częścią sypialnianą i jest wyposażona w prysznic. W obu łazienkach dostępna jest ciepła bieżąca woda.

Globtroter pokład Kołobrzeg. Rejsy wędkarskie Kołobrzeg. Kokpit Globtroter Kołobrzeg.

SPRZĘT NAWIGACYJNY

Jacht motorowy Globtroter wyposażony jest w nowoczesny sprzęt nawigacyjny, ratunkowy oraz akcesoria niezbędne do prowadzenia bezpiecznej żeglugi. Wszystkie zastosowane rozwiązania posiadają stosowne certyfikaty.


BEZPIECZEŃSTWO

Katamaran Globtroter spełnia wszystkie rygorystyczne wymogi dotyczące bezpieczeństwa, określone przez Urząd Morski w Słupsku. Certyfikat wydany przez Urząd stwierdza, że nasza jednostka została poddana inspekcji i dopuszczona do uprawiania żeglugi na obszarze całego Morza Bałtyckiego.

Bezpieczeństwo naszych Klientów powierzamy sprawdzonemu i wiarygodnemu towarzystwu ubezpieczeniowemu, z którym zawarliśmy polisę Casco i OC.do góry