PAMIĘTAJ O DOKUMENCIE TOŻSAMOŚCI!

Przypominamy Państwu o obowiązku posiadania dokumentu tożsamości uprawniającego do przekroczenia granicy (dowód osobisty lub paszport).

Pamiętaj o wzięciu nieprzemakalnej odzieży i butach gumowych!

LICENCJA POŁOWOWA

Uczestnicy rejsów wędkarskich na Bornholm są zobowiązani do posiadania licencji połowowej uprawniającej do wędkowania na wodach terytorialnych Danii.
Licencję można nabyć poprzez stronę internetową: www.fisketegn.dk

Ceny licencji: na rok – DKK 140; na tydzień – DKK 100; na 1 dzień – DKK 35

Licencja połowowa jest imienna i nie może być używana przez osoby trzecie. W razie kontroli i stwierdzenia nie posiadania wymaganej licencji połowowej naliczana jest kara w wysokości DKK 560.

Dziene rejsy na dorsza Kołobrzeg

DZIENNE REJSY WĘDKARSKIE

Organizujemy dzienne rejsy wędkarskie z Kołobrzegu, na które zapraszamy wszystkich pełnoletnich miłośników wędkarstwa morskiego. Sympatyków świeżego dorsza z pewnością usatysfakcjonuje wiadomość, że Globtroter posiada licencję na połów tego gatunku.

Doświadczona i odpowiednio przygotowana załoga katamaranu zapewni uczestnikom wyprawy miłą atmosferę oraz zaoferuje pomoc w obsłudze wędki i oprawianiu złowionych ryb morskich. Komfortowe stanowiska wędkarskie oraz gorąca kawa lub herbata (w nieograniczonej ilości) to dodatkowe atuty organizowanych przez nas rejsów po Bałtyku. Wszystkim uczestnikom morskiej przygody serwujemy ciepłe posiłki: śniadanie i obiad podczas rejsów 9- i 12-godzinnych oraz śniadanie, obiad i kolację podczas rejsów 17-godzinnych.

Do dyspozycji Klientów oddajemy chłodnię do przechowywania złowionych ryb. Wszyscy uczestnicy morskiej podróży są objęci pełnym ubezpieczeniem morskim.

Rejs 9-godzinny – (cena od osoby) – 150 zł

Rejs 12-godzinny – (cena od osoby) – 200 zł

Rejs 17-godzinny – (cena od osoby) – 300 zł

Wypożyczenie wędki – 20 zł

CZARTER WYNAJEM CAŁEGO GLOBTROTERA

Zajmujemy się organizacją rejsów czarterowych po Morzu Bałtyckim. Oferujemy wynajem całej jednostki Globtroter, która jest w stanie przyjąć na swój pokład maksymalnie 18 uczestników wycieczki.

Miłośników wędkarstwa morskiego z pewnością ucieszy wiadomość, iż posiadamy licencję na połów dorsza. Doświadczona załoga jachtu zapewni Państwu liczne atrakcje morskie oraz zaoferuje pomoc w obsłudze wędki i oprawianiu złowionych ryb. Z kolei komfortowe stanowiska wędkarskie uprzyjemnią Państwu chwile spędzone na wędkowaniu.

Serwujemy gościom gorącą kawę i herbatę w nieograniczonej ilości. Zapewniamy również ciepłe posiłki: śniadanie i obiad podczas rejsów 9- i 12-godzinnych oraz śniadanie, obiad i kolację podczas rejsów 17-godzinnych.

Do dyspozycji Klientów oddajemy chłodnię do przechowywania złowionych ryb. Wszyscy uczestnicy morskiej podróży są objęci pełnym ubezpieczeniem morskim.

Rejs 9-godzinny – 2700 zł

Rejs 12-godzinny – 3500 zł

Rejs 17-godzinny – 5000 zł

Wypożyczenie wędki – 20 zł

Czarter na dorsza globtrotera Kołobrzeg
Kilkudniowe rejsy na dorsza Kołobrzeg

KILKUDNIOWE REJSY WĘDKARSKIE

Kilkudniowe rejsy wędkarskie z noclegiem w Bornholm, przygotowywane dla grup zorganizowanych, odbywają się na zasadzie czarteru. Do Państwa dyspozycji oddajemy całą jednostkę Globtroter, która przyjmie na pokład maksymalnie 15 osób.

Uczestnicy wyprawy morskiej mogą łowić dorsza na licencji wędkarskiej (w obrębie wód terytorialnych Polski). Komfortowe stanowiska wędkarskie Globtrotera zapewnią Państwu przyjemne wędkowanie w morzu, a doświadczona załoga katamaranu zagwarantuje miłą atmosferę podróży oraz zaoferuje pomoc w obsłudze wędki i oprawianiu ryb.

W cenę wliczone jest zakwaterowanie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) oraz pełne ubezpieczenie morskie. Cena rejsu czarterowego obejmuje również opłaty portowe.

Do dyspozycji Klientów oddajemy chłodnię do przechowywania złowionych ryb. Wszyscy uczestnicy morskiej podróży są objęci pełnym ubezpieczeniem morskim.

Zakwaterowanie – godzina przed wypłynięciem w morze

Wypożyczenie wędki – 20 zł

Rejsy 2-dniowe – 9 000 zł

Rejsy 3-dniowe – 13 000 zł

Rejsy 4-dniowe – 15 000 zł

Rejsy 5-dniowe – 18 500 zł

do góry